Bugüne Kadar JCI Türkiye TOYP Birincilerimizden 18’sı Dünya Birincisi Olarak Ödül Sahibi Oldu

 

TOYP Türkiye’88 birincilerinden Erol User, “İnsan Haklarına, Çocuklara ve Dünya Barışına Katkı” dalında 1988 yılında “Dünya Birinciliği” ödülünü kazandı.

TOYP Türkiye’97 birincilerinden Dr. Arın Namal, “AIDS Hastalarının Topluma Kazandırılması” konulu çalışması ile “İnsanlığa ve Gönüllü Kuruluşlara Hizmet” dalında 1998 yılında Filipinler – Manila’da “Dünya Birinciliği” ödülünü kazandı.

TOYP Türkiye’98 birincilerinden Harun Güçlüsoy, “Akdeniz Foklarının Kurtarılması” konulu çalışması ile “Çevre Korumacılığı ve Ahlaki Önderlik” dalında 1999 yılında Fransa – Cannes’da “Dünya Birinciliği” ödülünü kazandı.

TOYP Türkiye’98 birincilerinden Doç. Dr. Hasan Alanyalı, “Biyomalzemeler” konulu çalışması ile “Fen ve Teknik Gelişme” dalında 1999 yılında Fransa – Cannes’da “Dünya Birinciliği” ödülünü kazandı.

TOYP Türkiye’06 birincilerinden Yrd. Doç. Dr. Hilmi Volkan Demir , “Optoelektronik ve Kuvantum Aygıtları” konulu çalışması ile Bilimsel Önderlik ” dalında 2007 yılında Türkiye – Antalya’da “Dünya Birinciliği” ödülünü kazandı.

I am text block. Click edit button to change this text.